KONST / Ramar / Ramar 6467540
nr 646 7540
Ramar
2 st, innermått: 16x11 & 14x10
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 juni 2010
kl 18:51:53
100 kr
200 kr
450 kr
300 kr
400 kr
Ramar
Kondition: slitage, skador
nr 646 7540
Ramar
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 21 juni 2010 |